Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Hakları

KULLANICI İLE OTELSCANNER ARASINDAKİ SöZLEŞME

1.Genel

otelscanner.com web sitesinin tüm hakları Bulutsoft Yazılım ve Medya Ticaret Sanayi Limited Şirketi'ne aittir. Bu sözleşmede otelscanner.com web sitemiz ve mobil uygulamamız kısaca 'platform' olarak anılacaktır.

Web sitemiz ve mobil uygulamamız aracılığı ile sunulan tüm hizmetler aşağıda detaylı olarak belirtilen şartlar ve koşulları kabul etmiş olmanız koşuluyla geçerlidir.

Web sitemiz ve mobil uygulamamızı kullanarak aşağıda belirtilen tüm koşullara yasal olarak bağlı olduğunuzu, okuduğunuzu ve anladığınızı kesin olarak kabul eder ve onaylarsınız.

2.Kullanım Koşullarının Değiştirilmesi

otelscanner.com mevcut sözleşmede her zaman değişiklik yapabilir ve bu yeni hükümler sitede ve mobil uygulamada yayına alınmasıyla birlikte derhal yürürlük kazanır.

Sitemizi ve uygulamamızı kullanmanız; yapılan / yapılacak olan değişikliklerden haberdar olmak için bu sözleşmeyi periyodik olarak kontrol edeceğiniz ve bu değişikliklerden sonraki kullanımlarınızda sözleşmenin güncel halini kesin olarak kabul ettiğiniz anlamını taşır.

3.Platforma Erişim ve Kullanım

Bu platform ticari olmayan kişisel kullanım amacıyla ücretsiz olarak sunulmaktadır.

Platformda yer alan içerikler herhangi bir bildirimde bulunulmaksızın geri çekilebilir, değiştirilebilir ya da durdurulabilir. Platform, yaşanacak bilgi ve fiyat hatalarından sorumlu tutulamaz.

4.üçüncü Parti Sitelere Verilen Bağlantı ve Linkler

Bu platformun amacı kullanıcıların yaptıkları aramalar için alternatif fiyatları karşılaştırmalarını sağlamaktır. Platform bu aramaların sonucunda listelenen ürünlerin satışını gerçekleştirmez. Kullanıcıları yaptıkları aramalar neticesinde oluşan listelerle otellerin ve tedarikçilerin sayfalarına yönlendirir. Kullanıcı yalnızca bu yönlendirmeler neticesinde erişeceği otel ya da tedarikçi firmaların siteleri kanalıyla rezervasyon yapabilir. Rezervasyon ile birlikte geçerli olan şartlar ve gizlilik politikaları tedarikçi ve/veya otelin sorumluluğundadır. Platformun ürün sağlayan otel ve tedarikçiler üzerinde hiçbir kontrolü ve sorumluluğu bulunmamaktadır.

5.Platform Kullanım Koşulları

Platformumuzu kullanarak aşağıda koşulları sağlamayı kabul etmiş sayılırsınız;

  • Platformda açıkça belirtilen Gizlilik Sözleşmesi ve Kullanım Hakları'nı kabul ederek, platformu bunlara uygun olarak kullanacağınızı,
  • 18 yaşını doldurmuş olduğunuzu,
  • Bu Platformu yalnızca kişisel aramalarınız için kullanacağınızı;
  • Platformumuza tarafınızca sağlanan tüm bilgilerinizin doğru, güncel ve eksiksiz olduğunu,
  • Platformda size ait bir hesabınız varsa bu hesabın kullanılmasından tamamen sorumlu olacağınızı.

6.Fikri Mülkiyet, Telif Hakları

otelscanner.com web sitesinin tüm hakları Bulutsoft Yazılım ve Medya Ticaret Sanayi Limited Şirketi'ne aittir. Kullanıcı bu platformda yer alan ürün, bilgi, her türlü veritabanı, resim, metin, ikon, video, dosya, web sitesi ve software-code'ların html kodlarını kısmen ya da tamamen çoğaltamayacağını, kopyalamayacağını, dağıtmayacağını, işlemeyeceğini taahhüt etmektedir.

Platformda yer alan her türlü bilgi ve materyal; tamamı ya da bir bölümü revize edilerek hiçbir biçimde kullanılamaz.

 

7.Gizlilik ve çerezler

Platformumuzu kullanırken toplanan tüm veriler Kişisel Verilerin Korunması Politikamız'a uygun olarak kullanılacaktır.

8.Bilgilerin Kullanılması ve Korunması

otelscanner.com kullanıcılarına daha iyi hizmet sunabilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (adınız, soyadınız, telefon numaranız, e-posta adresiniz vb) talep eder ve bu bilgileri e-bülten çalışmaları, istatistiksel çalışmalar ve promosyon faaliyetlerinde kullanır. Bu veriler söz konusu bilgilerin sahibinin haberi olmaksızın üçüncü şahıslarla paylaşılmaz, satılmaz ve ticari amaçla kullanılmaz.

Müşteri bilgileri ancak mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlarca talep edilmesi halinde açıklanacaktır.

İnternetin yapısı gereği bilgiler internet üzerinde yeterli güvenlik önlemleri olmasına rağmen dolaşabilir ve yetkili olmayan kişiler tarafından alınıp kullanılabilir. Bu kullanım ve kullanımdan doğacak zarar "Bulutsoft Yazılım ve Medya Ticaret Sanayi Limited Şirketi "sorumluluğunda değildir.